242 | MUMRAJ
TICHÝ František (1896 – 1961)
- starting price: 5 000 CZK
- hammer price: 8 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Lept na papíře, 13,5 x 9 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1957, signováno dole uprostřed Tichý 57.
Lept k básním Otakara Štorch-Marien Mumraj, Praha, 1957.